Demirdöküm Kombi Resetleme Nasıl Yapılır

25 Mar. 21

Demirdöküm Kombi Resetleme

Kombi kullanıcılarımızın genellikle merak ettiği demirdöküm kombi resetleme nasıl olur sorusunu bu yazımızda açıklayacağız. Demirdöküm kombi zaman içerisinde arızalanabilir yada bir hata çalışmasında aksaklık yaşayabilirsiniz. Bu gibi bazı durumlarda demirdöküm kombiyi resetlemek gerekebilir. Her kombi arızası için resetleme çözüm değildir bunu da not olarak belirtmekte fayda vardır. Bazı arızalar daha ciddi boyutlarda yada demirdöküm kombi parça kaynaklı yaşanabilmektedir.

Kombi resetleme modellere göre farklılık göstermektedir. Aşağıda model model kombi resetleme işlemlerini bulabilirsiniz…

Demirdöküm kombi hata kodları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

Demirdöküm Kombi Resetleme Nasıl Yapılır?

Genellikle kombinin ön panelinde reset tuşu bulunur. Bu tuşa yaklaşık olarak 5 saniye kadar basılı tutmak suretiyle kombi resetleme işlemi yapılabilir. Bazı modellerde kombi üzerinde reset tuşu, ‘R’ olarak geçer. Bazı modellerde, ‘On/Off’ açma tuşu şeklinde ifade edilmektedir.

Kombi resetleme modellere göre değişkenlik gösterir. Yazımızda açıkladığımız gibi demirdöküm kombi resetleme işlemi yaptığınız takdirde hala demirdöküm kombi hata kodu yada demirdöküm kombi arızanız devam ediyorsa Demirdöküm servisi çağırınız. Demirdöküm kombi servisi için 444 5 201 Çağrı merkezimizi arayabilir ve hızlı bir şekilde servis kaydı oluşturabilirsiniz.