Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm Klima Servisi, İstanbul’un tüm bölgelerine aynı gün servis hizmeti verir.

Demirdöküm klima servisi, klima arıza onarım, klima periyodik bakımı ve yedek parça sorunlarınıza çözüm üretir.

 

444 5 201

demirdöküm kombi servisi

Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm servisi olarak demirdöküm split ve demirdöküm ticari (Salon,Kaset,Kanal) tipi klima cihazlarında uzman tekniklerden oluşan demirdöküm klima servis ile arıza onarım işlemlerinde  profesyonel çözümler sunmaktayız.

Demirdöküm klimanızla ilgili tüm sorunlarda servis talebi oluşturmak için 444 5 201 numaralı Demirdöküm servis merkezini arayabilirsiniz.

Demirdöküm servis teknisyenlerimiz tarafından yapılan arıza onarım işlemlerinde değişen parçalarda 1 Yıl Garanti verilmektedir.

demirdöküm klima servisi

Demirdöküm Klima Bakımı

Demirdöküm klima bakımı genel olarak ev kullanıcıları için yılda 1 defa önerilmektedir ancak bazı durumlarda bu değişmektedir. Demirdöküm Servis Merkezi 444 5 201 den hızlı randevu oluşturabilirsiniz.

Demirdöküm klima ev kullanıcıları yılda 1 defa periyodik bakım yaptırmaları cihazlarının arızalanmaması ve daha verimli çalışması için yeterli olacaktır.

Demirdöküm klima bakımında ticari kullanıcılarda bakım periyotları daha farklıdır. Klimaların kullanıldığı sıklığa ve sektöre göre değişim göstermektedir. Örnek; tekstil atölyelerinde klimalar daha sık kullanıldığı ve tozlu bir ortam olduğu için yılda en az 2 veya 3 defa bakım yapılmalıdır. Mermer fabrikası veya mobilya atölyesi gibi sektörlerde ise yılda en az 4 defa bakım yapılmalı ve kaliteli filtreler kullanılmalıdır.

demirdöküm klima bakımı

Demirdöküm Klima Montajı

Klima montajı klimanın sağlıklı çalışabilmesi için hatasız gerçekleştirilmesi gereken en önemli aşamalardandır. Klima montajın da Demirdöküm klima servisi uzmanlarımız tarafından öncelikle gerekli yer kontrolleri sağlanır ve cihaz en uygun şekilde montaj işlemi gerçekleştirilir.

Demirdöküm servisi tarafından titizlikle ve kurallarına en uygun şekilde Demirdöküm klima montajı hizmeti verilmektedir.%100 Müşteri memnuniyeti esaslı demirdöküm klima montajı talepleriniz için profesyonel demirdöküm servisleri için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz…

Call Now ButtonÇAĞRI MERKEZİ ARA