Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Servisi Hep Yanınızda!

Demirdöküm Servisi Her Zaman Uzman Teknisyen Kadrosu ile cihazınızda meydana gelen
sorunları aynı gün içerisinde çözümlemeyi amaç edinmiştir. Değişim yapılan parçalara 1 Yıl Garanti verilmektedir.

 

7/24 Servis Randevusu Oluşturabilirsiniz.

 

444 5 201

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombi servisi eğitimli uzman teknisyenler ile kombide meydana gelen arızaları en kısa sürede onarmayı amaçlamaktadır.

Kombi arıza onarımlarda kombi içerisinde değişen parçalara 1 yıl servis garantisi verilmektedir.

Demirdöküm kombi servisi olarak kullanıcılara sunduğumuz hizmetlerimiz;

  • Kombi Arıza Onarım
  • Kombi Periyodik Bakım
  • Kombi Petek Temizliği

Demirdöküm Servis Merkezi 444 5 201 ile iletişime geçerek 7/24 servis randevusu oluşturabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Demirdöküm Kombi Servisi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Demirdöküm kombi servisi

Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm servisi split, kaset ve salon tipi klima cihazlarında uzman teknik servis ile klima arıza onarım işlemlerinde  profesyonel çözümler sunmaktayız.

Demirdöküm klimanızla ilgili tüm sorunlarda servis talebi oluşturmak için 444 5 201 numaralı Demirdöküm servis merkezini arayabilirsiniz.

Demirdöküm servis teknisyenlerimiz tarafından yapılan arıza onarım işlemlerinde değişen parçalarda 1 Yıl Garanti verilmektedir.

Klima servis hizmetlerimizin detaylarını Demirdöküm klima servisi sayfasından öğrenebilirsiniz.

demirdöküm klima servisi

Demirdöküm Kombi Bakımı

Demirdöküm servisi,  kombilerin daha verimli ve daha az enerji tüketmesi için düzenli olarak yılda 1 defa periyodik bakım önermektedir.

Demirdöküm kombi bakımı kombinin yoğuşmalı veya hermetik olmasına bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Kombi teknisyenleri en uygun yöntemler ile bakım yapacaklardır.

Demirdöküm kombi bakımı  düzenli olarak ve doğru yapılmadığı zaman kombi içerisindeki parçalarda kullanıma bağlı olarak arızalanmalar olabilir.

Kombi bakımı nasıl yapılmalıdır? Kombi bakım aşamaları nelerdir? gibi soruların cevaplarını Demirdöküm kombi servisi sayfasından öğrenebilirsiniz.

demirdöküm kombi bakımı servisi

Demirdöküm Klima Bakımı

Demirdöküm klima bakımı genel olarak yılda 1 defa önerilmektedir ancak bazı durumlarda bu değişmektedir. Demirdöküm Servis Merkezi 444 5 201 den hızlı randevu oluşturabilirsiniz.

Demirdöküm klima ev kullanıcıları yılda 1 defa periyodik bakım yaptırmaları cihazlarının arızalanmaması ve daha verimli çalışması için yeterli olacaktır.

Demirdöküm klima bakımında ticari kullanıcılarda bakım periyotları daha farklıdır. Klimaların kullanıldığı sıklığa ve sektöre göre değişim göstermektedir. Örnek; tekstil atölyelerinde klimalar daha sık kullanıldığı ve tozlu bir ortam olduğu için yılda en az 2 veya 3 defa bakım yapılmalıdır. Mermer fabrikası veya mobilya atölyesi gibi sektörlerde ise yılda en az 4 defa bakım yapılmalı ve kaliteli filtreler kullanılmalıdır.

Daha fazla detay ve doğru klima bakımı nasıl yapıldığını öğrenmek için Demirdöküm klima bakımı sayfasını inceleyebilirsiniz.

demirdöküm klima bakımı

Demirdöküm Kombi Arıza Kodları

Demirdöküm kombi arıza kodları ve çözümleri ile demirdöküm kombi kullanıcılarını en doğru şekilde yönlendirmekteyiz.

Demirdöküm kombinin bazı modellerinde dijital ekranda hata kodları görünürken bazı kombi modellerinde ise ışıklar yardımı ile bu sorunları anlayabilirsiniz.

Hata kodlarının bazılarında kullanıcıların müdahalesi ile bu sorunlar düzelmektedir bazılarında ise kesinlikle 444 5 201 Demirdöküm Servis Merkezinden randevu oluşturmalısınız.

Demirdöküm kombide meydana gelen arıza kodlarında neler yapabileceğinizi ve sebeplerini Demirdöküm Kombi Arıza Kodları sayfasından inceleyebilirsiniz.

demirdöküm kombi sıcak su sorunu

Demirdöküm Klima Arıza Kodları

Demirdöküm arıza kodları klimanızda meydana gelen sorunları gösterebilmek için harf ve rakamlardan oluşan yapılardır.

Klima arıza kodlarının anlamlarını öğrenek arıza kodlarının bir kısmına kullanıcılarda müdahale edebilir. Demirdöküm klima arıza kodlarının anlamlarını ve çözümlerini incelemek için Demirdöküm Klima Arıza Kodları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Demirdöküm servis merkezinden randevu oluşturmak için 444 5 201 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

demirdöküm kombi sıcak su sorunu

Demirdöküm Kombİ Petek Temizliği

Kombi periyodik bakımı kadar kombi petek temizliği de önemlidir. Doğru petek temizliği yapıldığında petekler daha verimli ısınacaktır. Peteklerin üst kısımları ısınıp alt kısımlarında ısınma yoksa petekler içerisinde tortu  biriktiği anlamına gelmektedir.

Petekler içerisinde ki tortuların temizlenmesi için doğru cihazlar ile petek temizliği yapılmalıdır. 15 Dakika süren veya basınçsız suyu petek içerisinde gezdirmek ile petek temizliği yapılamamaktadır.

Demirdöküm kombi petek temizliği ortalama 1 ile 1:30 saat arasında sürmelidir.

Doğru cihaz ve yönergeler ile kombi petek temizliği için 444 5 201 çağrı merkezinden randevu oluşturabilirsiniz.

demirdöküm kombi sıcak su sorunu

Call Now ButtonÇAĞRI MERKEZİ ARA