Demirdöküm ADEN Kombi arızaları nelerdir?

Demirdöküm ATRON Kombi Arıza Kodları ve Arızaları Nelerdir?

Atron model Demirdöküm kombi kullanıyorsanız ve kombiniz çalışmıyor ise arıza kodları, hata çeşitleri ve çözümleri için detaylı bilgiler sunacağız.

Demirdöküm Atron kombi arızaları çeşitli sebeplerden kaynaklı olabilir öncelikle düzenli Demirdöküm kombi bakımı yapılması arıza oranını düşürecektir. Demirdöküm kombi bakımı detaylı bilgi için Demirdöküm kombi bakımı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul geneli Demirdöküm kombi servisi için 444 5 201 çağrı merkezimizden hızlı kayıt oluşturabilirsiniz.

Atron Demirdöküm kombi hata kodları nelerdir ve nasıl çözülür?

Atron modelimizde karşılaşabileceğiniz arıza, hata kodları F01, F02, F03, F04, F05, F06, F10, F11, F12 bu hata kodları şeklindedir. Demirdöküm Atron kombi arıza kodları aşağıda açıklanmıştır;

Atron Demirdöküm Kombi F1 Arıza Kodu: Bu arıza ile karşılaştığınızda, aşırı ısınmadan meydana gelen arızadır. Kullanmakta olduğunuz kombinizin limit termostatında sorun meydana gelmiştir. Demirdöküm kombi servisi ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. İstanbul geneli Demirdöküm servisi için 444 5 201 çağrı merkezimizden hızlı kayıt oluşturabilirsiniz.

Demirdöküm F2 Arıza Kodu: Sıcak su ntc’sinde bir problem meydana geldiğini gösteren Demirdöküm atron arıza kodu. Bu arıza kodunda kombiden sıcak su alınamaz. Sorunun sebebi ise sensör arızasıdır. Tüketici kendi müdahale etmemeli Demirdöküm servis den destek alınmalıdır.

Atron F3 Arıza Kodu: Demirdöküm atron kombi F3 arızasında , kombinizin tesisata gönderdiği suyun ölçmede görevli olan sensörün arızalandığını gösterir. Sensörün değişimi gerekebilir. Tüketici kendi müdahale de bulunmamalı çağrı merkezimizden demirdöküm kombi servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Demirdöküm F4 Arıza Kodu: Atron kombinin ateşleme işlemini gerçekleştiremediğini gösterir. Kombinizin gaz valfinde veya iyonizasyonun da arıza oluşmuş olabilir. Bu durumda kullanmış olduğumuz demirdöküm kombiden verim alamayız. Tüketici arızanın giderilmesi için kendi müdahale etmemeli demirdöküm servis den destek almalıdır.

Atron F5 Arıza Kodu: Demirdöküm Atron F5 hata kodu, kombinizin hava akışını gerçekleştiremediğini gösterir.  Kombinizin hava prosestatında arıza meydana gelmiştir. Arızanın giderilmesi için tüketici Demirdöküm kombi servisi ile iletişime geçmelidir.

 

Demirdöküm atron kombi arıza kodları

Demirdöküm Atron Kombi Nasıl Resetlenir?

Demirdöküm ATRON kombi nasıl resetlenir

 

ATRON model demirdöküm kombiyi Resetlemek istiyor iseniz “reset” yazan düğmeye her bastığınızda ekranda sırası ile eco, comfort ayarı belirecektir. Comfort simgesi (C) belirdiğinde reset yazan düğmeye basarsanız eğer kombinizi resetlemiş olursunuz.

Call Now ButtonÇAĞRI MERKEZİ ARA