demirdöküm kombi en ekonomik nasıl kullanılır

24 Eki. 23

Demirdöküm Kombi En Ekonomik Nasıl Kullanılır?

Artan doğalgaz fatura bedelleri neticesinde kullanıcıların merak ettiği bir konu Demirdöküm kombi kullanımında nasıl tasarruf sağlanır? Bu makalemizde kullanıcılarımıza bazı püf noktalar belirteceğiz.

Kombiyi kısa süreliğine açıp kapatmak tasarruf sağlar mı?

Tasarruf sağlamak için uygulanan yanlış yöntemlerden birisi de kombiyi belli aralıklarla çalıştırılmasıdır. Demirdöküm kombiyi belli zaman aralıklarıyla kısa sürelerde çalıştırmak; hem daha fazla yakıt tüketimine, hem de cihazın ömrünün azalmasına neden olabilir. Kısaca söyleyecek olursak Bunun yerine kombinizi; kısık ayarda sürekli çalıştırmak, daha az yakıt tüketimi sağlayacaktır.

Demirdöküm Kombi bakımının yapılması önemli midir?

Isıtma sisteminize yapılacak düzenli bakım dolayısı ile cihazınızın ve tesisatınızın ömrünü uzatır. Bunun yanı sıra Kombinizin bakımı yapılarak daha verimli ve daha sorunsuz çalışması sağlanır. Bu sayede, verimli çalışan kombinin tüm kapasitesinden yararlanarak yakıt tasarrufu elde edilir.

Demirdöküm kombi bakımı detaylı bilgi için Demirdöküm Kombi bakım sayfamızı ziyaret ediniz…

Demirdöküm kombi bakımı için randevu ve bilgi almak istiyorsanız 444 5 201 iletişim merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Kombi bakımı ücretli midir?

Demirdöküm Kombi bakımı ücretlidir. Bakım kapsamında kombiye ait komponentlerin hepsinin bakımı ve temizliği yapılmaktadır. Bunun yanı sıra Kalorifer tesisatı ve su basıncı kontrol edilmekte, bacalı modellerde baca çekişi kontrol edilmektedir.

Kombi arızalandığında ne yapmak gerekir?

Demirdöküm kombi arıza kodu ile karşılaşıyorsanız Demirdöküm kombi arıza kodları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kombinizin arızalanması durumunda 444 5 201 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz. İstanbul geneli  Demirdöküm kombi servisi talebinde bulunabilirsiniz.